Rodzinny ogród działkowy

UWAGA

Na terenie ogrodu odnotowano kilka przypadków celowego zniszczenia trawników na działkach i terenu przed nimi poprzez polanie środkami chemicznymi. Wszystkie te zajścia zostały zgłoszone do organów ścigania. Należy stwierdzić z całą stanowczością, że tego rodzaju ohydne działania są godne potępienia. Jednocześnie informujemy, że w przypadku znalezienia sprawcy kolejnego takiego “przestępstwa “ działkowego, będą mu przypisane wszystkie pozostałe przypadki i oprócz konsekwencji prawnych podjęte zostaną działania o pozbawienie prawa do działki i wyrzucenie takiego drania ze społeczności naszego ogrodu.
Nie może być dla takich jak on miejsca wśród nas.
Jeżeli działkowcy posiadają wiedzę na temat sprawcy, proszeni są o kontakt z dzielnicowym – Komenda Policji Śródmieście ul. Poniatowskiego.

1 Comment

 1. Działki ROD

  Dzień dobry,
  z mężem i córeczką poszukujemy działki ROD.  Gdyby mieli Państwo informację o wolnej działce, bądź ofercie sprzedaży, będę wdzięczna za kontakt. Interesuje nas działka, na której można postawić nowy domek letniskowy, teren do własnego zagospodarowania.  Być może są ogródki zaniedbane, zarośnięte nieużytkowane przez nikogo i można kupić. Bardzo proszę o informację.

  Z poważaniem
  Anna Sulowska
  telefon 697-093-714

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 ROD Modrzew

Theme by Anders NorenUp ↑